Privacy Policy

Обробка персональних даних

 1. Магазин має право обробляти зібрані персональні дані для наступних цілей:
 • реєстрація Покупця на онлайн-майданчику bbknives.com;
 • забезпечення роботи онлайн-майданчику bbknives.com або окремих його складових;
 • повідомлення Покупця про послуги, новини і рекламні пропозиції шляхом відправки SMS, електронних повідомлень тощо;
 • надання клієнтської підтримки;
 • обробка замовлень, зроблених Покупцем на онлайн-майданчику bbknives.com, і передача даних службам, які здійснюють доставку, забезпечують оплату тощо, (в тому числі іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних з персональними даними) для належного виконання замовлення;
 • забезпечення обміну коментарями / враженнями від здійснених Покупок;
 • забезпечення реалізації господарських, цивільно-правових, податкових відносин та відносин у сфері, передбаченої статутними документами магазина, ведення бухгалтерського обліку та здійснення операційної діяльності, необхідних для виконання замовлень Покупців.
 1. Дані Покупців збираються та обробляються на території України у зв’язку з реалізацією Продукції / наданням послуг на території України виключно та згідно з чинним законодавством України.
 2. Магазин вживатиме всіх необхідних заходів, щоб гарантувати, що персональні дані Покупця будуть оброблятися надійно і відповідно до Угоди користувача, та не будуть передані третій стороні, доки вона не забезпечить належні засоби контролю щодо захисту персональних даних.
 3. Магазин має право на передачу та розголошення персональних даних Покупців третім особам (в тому числі іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних з персональними даними) без повідомлення про це Покупця з метою:
 • здійснення юридичних зобов’язань (у тому числі виконання Замовлення Покупця);
 • запобігання або розслідування можливих правопорушень у зв’язку з використанням Сайту;
 • надання інформації правоохоронним та іншим компетентним державним органам на їх запит, що відповідає вимогам чинного законодавства України;
 • захист особистої безпеки Покупців або третіх осіб.
 1. Магазин вживає всіх належних і достатніх заходів з метою захисту персональних даних Покупців, однак не може гарантувати їх абсолютну безпеку, зважаючи на особливості здійснення діяльності в мережі Інтернет.
 2. Магазин може залучати треті сторони для виконання зобов’язань перед Покупцями та з метою покращення роботи Сайту, в тому числі, але не виключно, фінансових та логістичних партнерів (далі – Постачальники послуг).
 3. Постачальникам послуг може надаватися доступ до персональних даних Покупців лише для виконання вищевказаних завдань та в об’ємі, достатньому для їх виконання. Постачальники послуг зобов’язані не розкривати і не використовувати персональних даних Покупців для інших цілей.
 4. Магазин також може залучати Постачальників послуг для контролю та аналізу використання Сайту.