Про нас

Клуб ножового бою Blade Brothers створений влітку 2007 року трьома ентузіастами єдиноборств в місті Харків, Україна. У кожного був свій досвід рукопашного бою, і ми хотіли випробувати свої навички захисту від нападу з ножем. Перші ж спаринги показали, що жоден з присутніх не зміг нічого протиставити агресивній і мотивованій атаці ножа.

Це було досить несподівано, оскільки учасники зустрічі вже тоді були досвідченими рукопашниками. Ми припускали, що зуміємо захиститися від атаки, але все виявилося не так просто. Після цього почали вивчати техніку роботи з ножами і вчитися ефективно протистояти нападу супротивника з холодною зброєю. Так з’явився клуб спортивного ножового бою Blade Brothers.

Спершу ми вивчили усі доступні матеріали, починаючи від методичок НКВД 1946 року і відеороликів Фейрберна, закінчуючи філіппінськими бойовими мистецтвами і сучасними школами всього світу. Відвідували семінари, запрошували на дружні спарингові зустрічі майстрів ножа і ентузіастів спорту.

Кожен новий стиль і техніку випробували на макетах. З’ясувалося, що далеко не все з технічного арсеналу існуючих шкіл підходить для повноконтактного спарингу.

У результаті, узявши краще з існуючих шкіл і додавши свої власні елементи, ми створили методичну базу клубу Blade Brothers.

Від ентузіазму до спортивних результатів

Кращим критерієм істини є практика, а в області спорту це звучить так: “змагання з незнайомими спортсменами – гарний спосіб перевірити свої навички”. Ми стали приймати участь в змаганнях і на першому ж турнірі Олександр Воробєй вийшов у фінал. Так почався тріумфальний хід Blade Brothers по змаганням. За 10 років існування клубу ми зайняли декілька десятків призових місць на різних турнірах, що проводилися за різними правилами.

Вважаємо, що спортсмени нашого клубу повинні з успіхом протистояти супротивникові будь-яких розмірів, у будь-яких умовах та за будь-якими правилами. Виходячи з цього тренуємося з представниками усіх напрямів бойових мистецтв – бокс, боротьба, карате, тайський бокс, а також усіма школами ножового бою, доводячи ефективність методики Blade Brothers.

Перевірка боєм

З початком російсько-української війни в 2014 році, виникла необхідність навчання ножовому бою армійських підрозділів і цивільного населення. Учасники нашого клубу несли службу в рядах Збройних Сил України і підрозділах МВС, безпосередньо брали участь у бойових діях.

На базі спортивного бою інструктори Blade Brothers розробили свою методику роботи з ножем. Вона підходить для армійського застосування і цивільного самозахисту. Знанням і навичками ділимося через семінари і інструкторські курси для ВСУ, МВС і цивільного населення.

Blade Brothers Knives

По ходу тренувальної і змагання роботи Blade Brothers накопили практичний досвід використання ножа в екстремальних умовах. Для різних умов потрібні різні клинки. Грунтуючись на цьому, засновник і головний інструктор клубу Олександр Воробєй організував компанію по виробництву ножів Blade Brothers Knives.

Кожен ніж Blade Brothers Knives пристосований для своєї манери фехтування і умов застосування. Міські EDC(ЕДЦ) створені для щоденного носіння в місті. Армійські ідеально підходять для бойового застосування і кемпінгу. Тактична серія добре зарекомендувала себе і в місті, і в лісі. Усі види клинків пройшли практичні випробування і відмінно показали себе як в умовах звичайного життя, так і в туризмі і бойових діях.

Ми уміємо поводитися зі зброєю, тому знаємо, яким має бути хороший ніж. Усі моделі робимо вручну на своєму виробництві в Харкові, Україна.

Ми відкриті для співпраці і зробимо все що в наших силах. Якщо хочете підібрати для себе ніж або запропонувати ідею – телефонуйте в Blade Brothers Knives.