Про нас

Клуб спортивного ножового бою Blade Brothers був заснований влітку 2007 року в Харкові, Україна. Засновники клубу створювали власну систему ножового бою, виходячи з принципів ефективності та легкої реалізації техніки в бою та постійно перевіряючи її на змаганнях та у товариських двобоях з усіма повно контактними стилями бойових мистецтв. В решті решт, клуб вийшов у лідери серед українських шкіл ножового бою за кількістю призових місць і наразі вважається одним з найсильніших в Україні.

З початком російсько-української війни бійці та інструктори клубу вступили до лав Збройних Сил України та добровольчих батальйонів МВС, а також проводили семінари та навчання для резервістів та спецпідрозділів ЗСУ та МВС.

Дизайном ножів засновники клубу захопилися ще на початку своєї діяльності, з появою розуміння того, яким мусить бути ніж для ножового бою. Результатом аналізу досвіду вуличних конфліктів стала серія міських ножів прихованого носіння представлена моделями Ira Domini, Жнець, Оркнейський пазур, Ярл.

Участь у бойових діях на сході України дала новий досвід і розуміння того, яким мусить бути армійський ніж, що було втілено в моделях Помста, Снайпер, Піхота.

Тактична серія була розроблена для потреб підрозділів охорони громадського порядку та резервістів. Ці ножі достатньо компактні для носіння в умовах міста, і в той же час ефективні для бойових виходів.

Всі наші ножі ми робимо власноруч, на власному виробництві у Харкові, Україна.

Ви можете звернутися до нас з зауваженням чи пропозицією і ми зробимо все, що в наших силах, щоб задовольнити вашу потребу у доброму ножі.

 

Магазини, де можна придбати наші ножі:

Івано-Франківськ: STRIKESHOP, вул. Залізнична 2. Тел. 098-34-32-441